Moderní akustické panely pro zlepšení akustiky

Účinné, ekologické, odolné, snadno udržovatelné, barevně stálé, nehořlavé

Snižte hluk

Zbavte se ozvěny! Akustická pohoda zvyšuje komfort prostředí. Je dokázáno, že kvalitní akustika výrazně zlepšuje srozumitelnost i vnímání řeči, zlepšuje soustředěnost. Snížení ozvěny přispívá také k dokonalejšímu vnímání hudby. Vyniknou kontury nástrojů a jejich separace se zpřehlední.

Poradíme jak na to

Často i jednoduchá řešení mají velký přínos v prostředí se špatnou akustikou. Kanceláře, učebny, restaurace, jednací místnosti často trpí nepříjemným dozvukem a ozvěnou. Sluchové vnímaní řeči je potom nesrozumitelné a dlouhodobý poslech je únavný.
Máme jednoduché řešení.

Zlepšete si akustiku sami

Potřebujete minimalizovat náklady?

Inspirujte se užitečnými radami a tipy.

Zavěsit nebo nalepit akustický panel Silentmax® je velmi snadné, navíc lze panel jednoduše přizpůsobit Vašim dispozicím.
Hledáte řešení? Nabízíme Vám nezávaznou odbornou konzultaci.

Akustické panely

Zbavte se ozvěny rychle a jednoduše

Stolní paravan středový díl

Dopřejte si klid a komfort na pracovišti. Pravan zlepšuje akustický komfort a snižuje expozici okolnímu hluku. Kolegové Vás budou méně rušit i vy je.

Stolní paravan krajní díl

Dopřejte si klid a komfort na pracovišti. Pravan zlepšuje akustický komfort a snižuje expozici okolnímu hluku. Kolegové Vás budou méně rušit i vy je.

Kostka křížová

Dřevěná kostka s křížovým zářezem slouží jako podpěra koncových dílů stolního paravanu Silentmax. Kostka je vyrobena z jasanového dřeva, má velikost 40x40x40 mm.

Kostka průběžná

Dřevěná kostka s průběžným zářezem slouží jako podpěra koncových dílů stolního paravanu Silentmax. Kostka je vyrobena z jasanového dřeva, má velikost 40x40x40 mm

Mohly by Vás také zajímat

Naše tipy, jak snadno docílit akustickou pohodu

Akustické panely Silentmax3D

Moderní design, velmi vysoká absorpce akustické energie, vzdušnost, odolnost a ekologie jsou atributy akustických panelů Silentmax3D. Hledáte způsob, jak snížit ozvěnu a hluk v interiéru moderním způsobem? Máme řešení. Akustické panely Silentmax3D lze umístit na Číst více…

Taneční sál H2B SVČ

Dodatečné vylepšení akustiky bez narušení vzhledu interiéru. Rychle, levně a jednoduše. Taneční sál H2B, Středisko volného času Rožnov p.R.